Αγιασμός για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς στο Λύκειο Κοκκινοχωρίων
Μια νέα σχολική χρονιά αρχίζει για τους μαθητές/τριες και εκπαιδευτικούς στο Λύκειο Κοκκινοχωρίων. Καλή και δημιουργική σχολική χρονιά με υγεία και πρόοδο!!!!
![](https://lyk-kokkinochoria-amm.schools.ac.cy/lyk-kokkinochoria-amm.schools.ac.cy/data/uploads/photos2022-2023/agiasmos/p3.jpg)
Αγιασμός για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς στο Λύκειο Κοκκινοχωρίων
Μια νέα σχολική χρονιά αρχίζει για τους μαθητές/τριες και εκπαιδευτικούς στο Λύκειο Κοκκινοχωρίων. Καλή και δημιουργική σχολική χρονιά με υγεία και πρόοδο!!!!